DMCA Sorumluluk Reddi

Rec-TV.com.tr başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası’na (DMCA) uymayı taahhüt eder. Web sitemizdeki herhangi bir içeriğin telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız, lütfen bir DMCA yayından kaldırma bildirimi göndermek için aşağıda özetlenen süreci izleyin.

  1. Telif hakkıyla korunan çalışmayı tanımlayın: İhlal edildiğini düşündüğünüz telif hakkıyla korunan çalışmayı açıkça tanımlayın. İhlal eden içeriğin başlığı, yazarı veya belirli URL’si gibi yeterli bilgileri sağlayın.
  2. İletişim bilgileriniz: DMCA yayından kaldırma bildirimine adınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve e-posta adresinizi ekleyin. Bu bilgiler, talebinizle ilgili olarak sizinle iletişim kurabilmemiz için gereklidir.
  3. İhlal beyanı: Söz konusu telif hakkıyla korunan materyalin kullanımına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasalar tarafından izin verilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğunu belirten bir beyan sunun.
  4. Statement of accuracy: Include a statement asserting that the information provided in the notice is accurate, and under penalty of perjury, that you are the copyright owner or authorized to act on behalf of the copyright owner.
  5. İmza: Bildirimi elektronik olarak veya fiziksel olarak yasal imzanızla imzalayın.

Lütfen DMCA yayından kaldırma bildirimini Bize Ulaşın Formumuzu kullanarak gönderin.

Geçerli bir DMCA yayından kaldırma bildirimi aldıktan sonra, konuyu derhal araştıracak ve ihlal ettiği iddia edilen içeriğin kaldırılması veya erişiminin engellenmesi de dahil olmak üzere uygun önlemleri alacağız. Ayrıca hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen kişiyle iletişime geçebilir ve ona yanıt verme fırsatı sunabiliriz.

Yanlış veya yanıltıcı DMCA yayından kaldırma bildiriminde bulunmanın ciddi bir suç olduğunu ve yasal sonuçlara yol açabileceğini lütfen unutmayın. Bir bildirim göndermeden önce, telif hakkı sahibi olduğunuzdan veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzdan emin olun.

Fikri mülkiyet haklarının korunmasında gösterdiğiniz işbirliği için teşekkür ederiz.

-The Rec-TV.com.tr Team